Activitats 2017-2018

Audicions íntimes: Dalia Quartet

Dimecres 18 d’octubre a les 19.30h
Reial Cercle Artístic
(c/ Arcs, 5)

Dalia Quartet:
Elena Rey, violí
Oleguer Beltran, violí
Anna Puig, viola
Erica Wise, violoncel
Obres de Bach, Bartok, Ravel, Mozart Beethoven i Webern

Amb motiu del 30è aniversari de l’Associació, us convidem a la tercera sessió del cicle Audicions Íntimes que vam iniciar el passat més d’abril. Per aquesta tercera sessió comptarem amb la participació del Dalia Quartet, un quartet format pels violins d’Elena Rey i Oleguer Beltran, la viola d’Anna Puig i el violoncel d’Erica Wise. Els quatre músics ens explicaran els secrets d’aquests instruments que sovint esdevenen protagonistes dins el món de la música clàssica. El musicòleg Xavier Chavarría actuarà de presentador i de nexe d’unió entre el públic i els intèrprets.

Entrada lliure