skip to Main Content
El Festival De Peralada Cancel·la L’edició Del 2020

El Festival de Peralada cancel·la l’edició del 2020

Lamentem comunicar-vos que el Festival de Peralada ha fet públic que cancel·la l’edició del 2020 a causa del Covid-19.

Cliqueu el següent enllaç per tal de llegir tots els detalls del comunicat que el Festival ha penjat a la seva pàgina web.

D’altra banda, també us informem que durant el període de confinament, el Festival de Peralada, a través de la seva pàgina web, ens convida a veure tres espectacles de producció pròpia d’anteriors edicions: Turandot, La Traviata i Combattimento. Des d’Amics, us animem a a visualitzar aquest material, que trobareu en el següents enllaços respectivament: Turandot, La Traviata, Combattimento.

 

 

Ús de cookies

Aquesta web utilitza cookies per a proporcionar una millor navegació. Si continua navegant entenem que accepta les cookies i la nostra política de cookies ACEPTAR
Aviso de cookies
Back To Top