skip to Main Content
Torna Al Liceu Amb La Mascareta Dels Amics!

Torna al Liceu amb la mascareta dels Amics!

Benvolguts Amics i Amigues,

Ara que, per fi, el Gran Teatre del Liceu arrenca temporada i podrem tornar a gaudir de la nostra gran passió, l’òpera, us proposem tornar al teatre amb la mascareta d’Amics del Liceu, que hem dissenyat especialment per a vosaltres, perquè volem tenir-vos ben a prop i que cada dia siguem més Amics!

Col·labora amb l’Associació i reserva la teva mascareta d’Amics del Liceu. La teva aportació ajudarà que, des d’Amics del Liceu, continuem fent allò que més ens agrada: acostar l’òpera i la cultura als nostres socis a través de les activitats, cursos, conferències, publicacions…i molt més!

Les mascaretes d’Amics del Liceu son d’un teixit de doble tela (neoprè), acabat hidròfug (impermeable) i antibacterià homologat, que compleix amb la norma UNE-EN 13274. L’acabat d’aquest producte garanteix la durabilitat fins a 60 rentades.

El cost de la mascareta és de 8€ i podeu fer la vostra reserva contactant amb l’Associació per telèfon o correu electrònic: 93 317 73 78 – natalia@amicsliceu.com

Back To Top

Ús de cookies

Aquesta web utilitza cookies per a proporcionar una millor navegació. Si continua navegant entenem que accepta les cookies i la nostra política de cookies ACCEPTAR
Aviso de cookies