skip to Main Content
Visita A L’exposició “Òpera, Passió, Poder I Política”

Visita a l’exposició “Òpera, passió, poder i política”

Setembre 2019
Caixa Fòrum (com arribar-hi?)
*Confirmarem la data de la visita properament

El mes de setembre el Caixa Forum de Barcelona presenta l’exposició “Òpera, passió, poder i política”, que els Amics del Liceu no ens podem perdre i on el Gran Teatre del Liceu ha col·laborat.

Aquesta exposició, que ja s’ha pogut veure al Caixa Forum de Madrid, suposa un viatge per vuit premières als principals teatres d’Europa per entendre el particular context històric de cada òpera i la seva relació amb la ciutat. Es tracta d’una experiència que apela directament a l’emoció, amb fragments de diverses òperes que acompanyen el visitant durant el seu recorregut per ciutats com Venècia, Londres, Viena, Milà, París, Dresden o Barcelona.

 

Ús de cookies

Aquesta web utilitza cookies per a proporcionar una millor navegació. Si continua navegant entenem que accepta les cookies i la nostra política de cookies ACEPTAR
Aviso de cookies
Back To Top