skip to Main Content

Projecció a l’entorn de “Don Pasquale”

Dilluns 12 de setembre a les 19h Reial Cercle Artístic (com arribar-hi?) *Aforament limitat. Cal reserva prèvia *Mascareta recomanada durant tota la projecció El Grup Verdi d’Amics del Liceu ens proposa la projecció a l’entorn de Don Pasquale.  Com és habitual l’audiovisual inclourà…

Llegir més

Conferència a l’entorn de “Don Pasquale”

Dimecres 14 de setembre a les 19.30h Sala del Cor del Liceu (entrada per les Taquilles) *Activitat gratuïta, cal reserva prèvia *Mascareta  recomanada durant tota la conferència Amb motiu de l’òpera Don Pasquale que el Gran Teatre del Liceu ha programat…

Llegir més

Col·loqui a l’entorn de la Temporada 2022-2023

Dijous 15 de setembre a les 19.30h Sala del Cor del Liceu (entrada per les Taquilles) *Activitat gratuïta, cal reserva prèvia *Mascareta recomanada durant tota l'activitat Amb motiu de la propera Temporada 2022-2023, els Amics del Liceu hem organitzat un…

Llegir més

Visita comentada al Barcelona Gallery Weekend

Divendres 16 de setembre a les 17h Ruta comentada a tres galeries d’art Punt de trobada: Galeria ADN (Carrer Mallorca 205,com arribar-hi?) *Activitat gratuïta amb reserva prèvia *Activitat exclusiva per a socis d’Amics del Liceu, màxim 1 acompanyant. *Mascareta recomanada…

Llegir més

Vine a veure l’exposició “Homenatge a Picasso” amb els Amics

Dijous 22 de setembre a les 11h Espai Volart (Com arribar-hi?) Preu: 5€ *Activitat exclusiva per a socis d’Amics del Liceu, màxim 1 acompanyant. *Mascareta recomanada durant tota la visita  El proper mes de setembre, els Amics us proposem visitar…

Llegir més

Vine a visitar el Museu Pau Casals amb els Amics!

Dimecres 28 de setembre de 9.30h a 19.30h Museu Pau Casals (sortida en autocar) Preu Amics:  80€ *Activitat exclusiva per a socis d’Amics del Liceu, màxim 1 acompanyant. *Mascareta recomanada durant tota la visita i autocar Per començar la temporada,…

Llegir més

Activitats passades

Back To Top

Ús de cookies

Aquesta web utilitza cookies per a proporcionar una millor navegació. Si continua navegant entenem que accepta les cookies i la nostra política de cookies ACCEPTAR
Aviso de cookies