skip to Main Content

Amics/gues, tenim un 10% de dte. al Festival de Peralada!

Benvolguts Amics/gues,

Ens fa especial il·lusió anunciar-vos que, per deferència del Festival de Peralada, els socis/es d’Amics del Liceu podem beneficiar-nos novament del 10% de descompte en l’adquisició d’entrades.

Per tal de gaudir d’aquest descompte, els socis/es interessats poden enviar la seva sol·licitud per escrit a l’Associació per correu electrònic a: natalia@amicsliceu.com. Recordeu que cal indicar l’espectacle i la categoria d’entrada desitjada en el moment de fer la reserva.

Consulteu aquí la programació completa del Festival

A més, us recordeu que també tenim prevista una sortida de dos dies per anar al Festival de Peralada a veure Nabucco del 30 al 31 de juliol, que completarem amb una visita al Nou Celler de Perelada i un dinar de grup. cliqueu aquí per a més informació i reserves.

US HI ESPEREM!

Back To Top

Ús de cookies

Aquesta web utilitza cookies per a proporcionar una millor navegació. Si continua navegant entenem que accepta les cookies i la nostra política de cookies ACEPTAR
Aviso de cookies