skip to Main Content

Aquest estiu, gaudeix del Liceu+!

Del 20 de juliol fins el 31 d’agost
Cinc òperes gratuïtes a la plataforma digital Liceu+

El Gran Teatre del Liceu celebra el seu 175è aniversari posant en relleu la seva història. Coincidint amb aquesta efemèride, una de les accions que el Liceu ofereix és la de recordar les produccions més icòniques de la cronologia liceista a través de la plataforma audiovisual Liceu+. En aquest sentit, s’han seleccionat els enregistraments d’algunes de les òperes més cèlebres, que formen part de les pàgines escrites de la història de la institució.

Així doncs, des del 20 de juliol fins el 31 d’agost el Liceu posa a disposició de manera gratuïta per aquells usuaris registrats a la seva plataforma audiovisual Liceu+ una marató de de cinc òperes icòniques del Liceu dividides en dos períodes de temps. El primer llançament conté els títols de Norma, Aida i La traviata, 3 òperes emblemàtiques de la història de l’òpera.

Més informació a Liceu+

Que gaudeixis de l’òpera també en format digital!

Back To Top

Ús de cookies

Aquesta web utilitza cookies per a proporcionar una millor navegació. Si continua navegant entenem que accepta les cookies i la nostra política de cookies ACEPTAR
Aviso de cookies