skip to Main Content

Brava, Victòria! al Teatre de Sarrià

La Fundació Victòria de los Ángeles presenta el divendres 22 d’abril a les 20h. al Teatre de Sarrià c/Pare Miquel de Sarrià 8, el documental Brava, Victòria! dirigit per Maria Gorgues i que fa una aproximació a la vida de la cantant i la seva dedicació a la música al llarg de la seva carrera. Abans del documental s’oferirà un recital a càrrec de Guillermina Gallardo, mezzosoprano, Elena Plaza i Mireia Tarragó, sopranos, acompanyades al piano per Adrià Bravo, Marina Pelfort i Estitxu Sistiaga.

Venda d’entrades: http://sarria.fila12.cat/
Reserva prèvia.
Telèfon : 93 203 97 72
E-Mail: centreiteatredesarria@gmail.com
Abril 2016

Back To Top

Ús de cookies

Aquesta web utilitza cookies per a proporcionar una millor navegació. Si continua navegant entenem que accepta les cookies i la nostra política de cookies ACEPTAR
Aviso de cookies