skip to Main Content

Concert per Ucraïna a la Sala Parés

Divendres 8 d’abril a les 19h
Sala Parés (Com arribar-hi?)
*Preu: 15€
*Benefici destinat a Càritas Ucraïna

Us volem recomanar el Concert per Ucraïna que tindrà lloc a la Sala Parés el proper divendres 8 d’abril a les 19h. La Sala Parés, amb la col·laboració de la Fundació Conservatori Liceu, organitza un concert amb la cantant ucraïnesa Olena Liubavina i la pianista russa Olga Kobékina per donar el seu suport a totes les víctimes i afectats per la Guerra a Ucraïna, amb el convenciment que tan la Música com l’Art són unes forces que poden unir a les persones en la Pau, superant qualsevol frontera i posant de manifest els sentiments i emocions que compartim homes i dones de tot el món.

Durant el concert, s’interpretaran peces de compositors ucraïnesos, russos i internacionals com: M. Skoryk, V. Vermenych, Txaikovski, G. Donizetti o W.A. Mozart. Des d’Amics del Liceu, no podem estar més d’acord amb els valors que representa aquest concert i és per aquest motiu que sumem el nostre gra de sorra a les entitats que l’han organitzat recomanant-lo a tots els nostres Amics/gues.

Clica AQUÍ per efectuar la compra d’entrades per aquest concert

SALUT, ÒPERA…I, SOBRETOT, PAU.

 

 

 

 

 

Back To Top

Ús de cookies

Aquesta web utilitza cookies per a proporcionar una millor navegació. Si continua navegant entenem que accepta les cookies i la nostra política de cookies ACEPTAR
Aviso de cookies