skip to Main Content

Conferència a l’entorn de La vídua alegre

Dimarts 25 de juliol a les 19.30h
Sala del Cor del Gran Teatre del Liceu
(entrada per la Rambla, 51-59)

Juntament amb Die Fledermaus, Die lustige Witwe (La vídua alegre) forma part del repertori d’opereta vienesa que ens ha permès apropar-nos a aquest gènere. Antoni Colomer ens parlarà d’aquest títol de Franz Lehar amb motiu de la presentació al Liceu d’una selecció de peces d’aquesta òpera protagonitzada pels grans Bo Skhovus i Angela Denoke.

Per assistir a aquesta activitat, preguem fer reserva de plaça contactant amb l’Associació.


Back To Top

Ús de cookies

Aquesta web utilitza cookies per a proporcionar una millor navegació. Si continua navegant entenem que accepta les cookies i la nostra política de cookies ACEPTAR
Aviso de cookies