skip to Main Content

Descobreix el nou projecte de micromecenatge d’Amics del Liceu!

Els Amics del Liceu volem compartir amb tots els nostres socis/es el projecte artístic al qual es destinaran, a partir d’enguany, les quantitats donades generosament pels Amics Mecenes que, com sabeu, des de l’any 2016 -en què vam engegar aquesta iniciativa- s’han anat destinant a diferents projectes que han contribuït en l’activitat artística del Gran Teatre del Liceu.

Així doncs, ens fa especial il·lusió anunciar-vos que Amics del Liceu, gràcies a les donacions dels nostres Amics Mecenes, col·laborarà d’ara en endavant en els cicles de cambra de l’orquestra, contribuint així en la millora permanent d’aquesta eina bàsica per a qualsevol teatre d’òpera. Amb la idea de trobar un projecte de mecenatge que anés més directe al centre de l’activitat artística, la Junta d’Amics del Liceu va proposar al mestre Josep Pons col·laborar en el seu programa de cambra per a la millora de l’orquestra.

Back To Top

Ús de cookies

Aquesta web utilitza cookies per a proporcionar una millor navegació. Si continua navegant entenem que accepta les cookies i la nostra política de cookies ACEPTAR
Aviso de cookies