skip to Main Content

Descompte especial per a la Schubertiada 2020

Del 19 al 30 d’agost de 2020
*Venda d’entrades a partir del 19 de juny

Com cada any, els Amics del Liceu gaudim d’un preu especial per a l’adquisició d’entrades de la Schubertíada Vilabertran. Podeu consultar la programació completa de concerts del festival a través del següent enllaç.

Enguany, la venda d’entrades començarà el dia 19 de juny. Podreu accedir-hi a través del següent enllaç, introduint el codi promocional especial per a Amics del Liceu que rebreu per correu electrònic, o que us facilitarem a tots els socis contactant amb l’Associació.

Gaudiu de la Schubertíada!

Back To Top

Ús de cookies

Aquesta web utilitza cookies per a proporcionar una millor navegació. Si continua navegant entenem que accepta les cookies i la nostra política de cookies ACEPTAR
Aviso de cookies