skip to Main Content

Els Amics del Liceu tenim descompte a la Schubertíada

Descompte exclusiu per a Amics del Liceu 
*10% de descompte amb el carnet d’Amics del Liceu (màxim 2 entrades)
“Contacteu amb l’Associació per obtenir el codi promocional

Un any més torna la Schubertíada de Vilabertran, un festival que té com a objectiu la divulgació de l’obra del compositor Franz Schubert, així com també d’altres autors afins per actitud i època, mitjançant el talent de les noves generacions. Enguany, el festival celebra la 30a edició i ja ha presentat un avanç de programació, comptarà amb cantants com els barítons Matthias Goerne i Andrè Schuen i pianistes com Seong-Jin Cho o Daniel Heide entre molts altres.

Consulta la programació completa de la Schubertíada aquí

 

Back To Top

Ús de cookies

Aquesta web utilitza cookies per a proporcionar una millor navegació. Si continua navegant entenem que accepta les cookies i la nostra política de cookies ACEPTAR
Aviso de cookies