skip to Main Content

Gaudeix de la venda preferent exclusiva per als Amics del Liceu

Dimecres 12 de juny a les 10h

Per deferència del Gran Teatre del Liceu, els socis d’Amics del Liceu podem gaudir d’un període de venda preferent per als espectacles de la nova temporada 2023-2024 del teatre, a més del 5% de descompte en el preu de les entrades. Podeu consultar la temporada clicant aquí.

A continuació us detallem els sistemes de què disposeu per poder realitzar la compra d’entrades:

· Per internet a la pàgina web del teatre http://www.liceubarcelona.cat  (a partir de les 10h). Si no heu comprat entrades per internet anteriorment, cal donar-se d’alta a la Zona Personal utilitzant com a usuari la mateixa adreça de correu electrònic on rebeu les informacions de l’Associació. La contrasenya es pot crear de forma automàtica o personalitzar-la. Aquest pas és necessari per poder identificar-se com a soci d’Amics del Liceu en el procés de la compra i recomanem fer-lo amb antelació.

· Per telèfon: 902 787 397 – 93 485 99 13 (a partir de les 10h)

· A taquilles (de dilluns a divendres de 10 a 18h i els dissabtes de 10 a 14h)

Si teniu qualsevol dubte, podeu contactar amb l’Associació

Que gaudiu de l’espectacle!

Back To Top

Ús de cookies

Aquesta web utilitza cookies per a proporcionar una millor navegació. Si continua navegant entenem que accepta les cookies i la nostra política de cookies ACEPTAR
Aviso de cookies