skip to Main Content

Gaudeix de la venda preferent exclusiva per als Amics del Liceu!

Per deferència del Gran Teatre del Liceu, els socis d’Amics del Liceu podem gaudir d’un període de venda preferent per als espectacles de la nova temporada 2023-2024 del teatre, a més del 5% de descompte en el preu de les entrades. Podeu consultar la temporada clicant aquí.

A continuació us detallem els sistemes de què disposeu per poder realitzar la compra d’entrades:

· Per internet a la pàgina web del teatre http://www.liceubarcelona.cat (a partir de les 10h). Si no heu comprat entrades per internet anteriorment, cal donar-se d’alta a la Zona Personal utilitzant com a usuari la mateixa adreça de correu electrònic on rebeu les informacions de l’Associació. La contrasenya es pot crear de forma automàtica o personalitzar-la. Aquest pas és necessari per poder identificar-se com a soci d’Amics del Liceu en el procés de la compra i recomanem fer-lo amb antelació.

· Per telèfon: 902 787 397 – 93 485 99 13 (a partir de les 10h)

· A taquilles (de dilluns a divendres de 10 a 18h i els dissabtes de 10 a 14h)

Si teniu qualsevol dubte, podeu contactar amb l’Associació

Que gaudeixis de l’espectacle!

Back To Top

Ús de cookies

Aquesta web utilitza cookies per a proporcionar una millor navegació. Si continua navegant entenem que accepta les cookies i la nostra política de cookies ACEPTAR
Aviso de cookies