skip to Main Content

Gaudeix del concert d’Irene Theorin al Festival Life Victoria a preu especial!

Dissabte 20 de novembre a les 20h 
Auditori Axa (com arribar-hi?)
*20% de dte per a Amics del Liceu

El debut d’Iréne Theorin al LIFE Victoria el 2017 amb un recital ja memorable al Paranimf de la Universitat de Barcelona va marcar un abans i un després en la història i trajectòria del Festival. Ara l’aclamada soprano sueca torna al LIFE acompanyada per l’Orquestra Simfònica Victoria de los Ángeles, dirigida per Pedro Pardo, en la primera incursió al Lied simfònic -gènere tan necessari i sovint poc freqüent- que fem des del Festival. Junts oferiran una selecció d’obres i cançons de Grieg, Nielssen i Sibelius, en un viatge a l’hivern del nord, el dels països nòrdics, d’on van sorgir aquests tres compositors de marcada personalitat musical cadascun d’ells. Lied simfònic amb una de les cantants més estimades del LIFE Victoria.

Gràcies a la nostra col·laboració amb el Festival Life Victoria, els Amics del Liceu comptem amb un descompte excepcional del 20% en aquest concert!

Podeu adquirir les vostres entrades clicant el següent enllaç i seleccionant el descompte AMICS DEL LICEU de la llista de descomptes disponibles

A més, recordeu que com a Amics del Liceu compteu amb un 15% de descompte per a la resta de concerts del Festival! Consulta la programació completa al següent enllaç.

Back To Top

Ús de cookies

Aquesta web utilitza cookies per a proporcionar una millor navegació. Si continua navegant entenem que accepta les cookies i la nostra política de cookies ACEPTAR
Aviso de cookies