skip to Main Content

Inauguració de l’exposició del llibre Temporada d’òpera 2012-2013

Dijous 27 de setembre a les 19.30h (Galeria Joan Prats – Art Gràfic)

Seguint la nostra tradició de convidar reconeguts artistes compromesos amb l’art actual a il·lustrar el llibre Temporada d’òpera, enguany Amics del Liceu n’ha encarregat les il·lustracions a Carmen Calvo. L’exposició dels cinquanta originals realitzats especialment per a aquest encàrrec s’inaugurarà el proper dijous dia 27 de setembre a la exposaran a la Galeria Joan Prats – Art Gràfic (C/ Balmes, 54) i es podrà visitar fins dissabte dia 3 de novembre.

Back To Top

Ús de cookies

Aquesta web utilitza cookies per a proporcionar una millor navegació. Si continua navegant entenem que accepta les cookies i la nostra política de cookies ACEPTAR
Aviso de cookies