skip to Main Content

Liceu a la fresca

Puccini torna al Liceu amb  Manon Lescaut,  una òpera que als Amics ens fa especial il·lusió, perquè amb el nostre programa de micromecenatge contribuïm amb el vestuari i caracterització d’aquesta nova producció. Enguany, aquesta és l’òpera que es podrà veure des de diferents punts del territori i simultàniament per TVE, dins del programa Liceu a la Fresca.

Per deferència del Gran Teatre del Liceu, l’Associació disposa d’invitacions per tenir accés a la zona de seients (sense numerar) de l’Arc de Triomf. Els socis interessats poden poden passar a buscar la seva entrada a partir de demà dimecres 13 de juny a l’Associació (La Rambla 88 2n pis, entrada per Passatge Amadeu Bagués). Horari: de 9 a 13.30h i 15.30h-19.30h, divendres de 9 a 15h

Back To Top

Ús de cookies

Aquesta web utilitza cookies per a proporcionar una millor navegació. Si continua navegant entenem que accepta les cookies i la nostra política de cookies ACEPTAR
Aviso de cookies