skip to Main Content

Projecció a l’entorn de Suor Angelica

En ocasió de les properes representacions de Suor Angelica al Gran Teatre del Liceu, el Grup Verdi d’Amics del Liceu ha organitzat una projecció de diversos fragments de la trilogia Il trittico -de la qual Suor Angelica forma part, juntament amb Gianni Schicci i Il tabarro– per comparar diferents posades en escena representades arreu del món i aprofundir en la importància de la direcció d’escena, la direcció musical i la interpretació vocal.
L’audiovisual inclourà versions provinents de Firenze, Lyon, San Francisco, Parma, entre d’altres.

Dilluns 16 de juny a les 19.30h a la Sala del Cor del Gran Teatre del Liceu (entrada pel carrer Sant Pau, 7)
Entrada lliure.

Back To Top

Ús de cookies

Aquesta web utilitza cookies per a proporcionar una millor navegació. Si continua navegant entenem que accepta les cookies i la nostra política de cookies ACEPTAR
Aviso de cookies