skip to Main Content

Projecció de la pel·lícula Al fossat

Dilluns 15 d’abril a les 19.30h
Sala de l’Orquestra del Liceu (La Rambla, 51-59)

Amagats al fossat, homogeneïtzats pels seus vestits foscos, desenes de músics provinents de diferents països posen el seu esforç al servei d’una finalitat comuna: crear una unitat i desaparèixer, perquè l’important és el tot. Però ¿qui són ells?¿Com funciona un teatre d’òpera?
Al fossat  –guanyadora del premi especial del jurat del Festival de Cinema de Málaga (2012)– és una pel·lícula sobre els músics de l’Orquestra del Gran Teatre del Liceu, sobre les seves vides, la seva feina, les seves pors i les seves passions.
Amics del Liceu ha organitzat una projecció del film amb la presència del seu director, Ricardo Íscar, i d’alguns dels músics que hi participen.

PLACES LIMITADES. Per fer la reserva cal contactar amb l’Associació 

 

Back To Top

Ús de cookies

Aquesta web utilitza cookies per a proporcionar una millor navegació. Si continua navegant entenem que accepta les cookies i la nostra política de cookies ACEPTAR
Aviso de cookies