skip to Main Content

Visions a l’entorn de L’or del Rin

Dilluns 8 d’abril a les 19.30h
Sala Werner (c/ Moles, 29, 4t pis)

En ocasió de les properes funcions de L’or del Rin al Gran Teatre del Liceu i per iniciativa del Grup Wagner d’Amics del Liceu, l’Associació ha organitzat unes Visions sobre aquesta òpera que consisteixen com sempre en una projecció que seguirà de forma resumida el guió de l’òpera amb la finalitat de donar continuïtat a l’acció i mostrar, alhora, els diferents muntatges escenogràfics que s’han produït darrerament.
L’audiovisual inclourà fragments de produccions provinents de Stuttgart, de València, de l’Òpera Danesa i del Festival de Bayreuth.

PLACES LIMITADES. Per fer la reserva cal contactar amb l’Associació

Amb la col·laboració de: Logo_Werner

Back To Top

Ús de cookies

Aquesta web utilitza cookies per a proporcionar una millor navegació. Si continua navegant entenem que accepta les cookies i la nostra política de cookies ACEPTAR
Aviso de cookies