skip to Main Content

Promo especial “Per amor a les arts”

De l’1 d’octubre de 2019 al 9 de juny de 2020
Filmoteca de Catalunya (Com arribar-hi?)
*Descompte exclusiu per a Amics del Liceu

Enguany la Filmoteca de Catalunya i el Museu Nacional d’Art de Catalunya presenten per quart any consecutiu el cicle Per amor a les arts, que utilitza el cinema com a eina de diàleg amb altres disciplines artístiques. El cicle compta amb algunes pel·lícules de l’entorn operístic: Testimony, basada en l’autobiografia de Xostakóvitx, (8 d’octubre de 2020) i Wagner & me, que ens apropa a la cosmologia del compositor i el Festival de Bayreuth (24 de març de 2020).

Com a socis d’Amics del Liceu, us informem que compteu amb un preu especial de 3€ per assistir a les dues pel·lícules indicades.

Tota la informació completa del cicle Per amor a les arts aquí

Contacteu amb l’Associació per obtenir el descompte indicat: natalia@amicsliceu.com o 93 317 73 78

Back To Top

Ús de cookies

Aquesta web utilitza cookies per a proporcionar una millor navegació. Si continua navegant entenem que accepta les cookies i la nostra política de cookies ACEPTAR
Aviso de cookies