skip to Main Content

Promo especial per veure Stefano Palatchi a la Sala Barts

Dimarts 19 d’octubre a les 21h
Stefano Palatchi & Jazz Quintet 
Sala Barts
*10% de descompte per als Amics del Liceu

Stefano Palatchi encapçala un repartiment de luxe acompanyat de Jazz Quintet a la Sala Barts, on interpretarà versions de grans clàssics del jazz-swing que personalitza amb la seva veu profunda, elegància i carisma sobre l’escenari.

Palatchi és considerat un dels baixos espanyols més importants de les últimes dècades. Guanyador d’un Grammy Llatí i altres nominacions per la seva participació com a solista, ha desenvolupat la seva carrera artística durant més de 35 anys en importants coliseus operístics, des del Liceu de la seva Barcelona natal fins al Metropolitan Opera de Nova York.

Gràcies a la nostra col·laboració, els Amics del Liceu comptem amb un 10% de descompte per aquest concert.

Cliqueu aquí per tal d’obtenir més informació sobre aquest concert.
Cliqueu aquí per adquirir les vostres localitats amb el descompte ja aplicat.

Si ets soci /a d’Amics del Liceu, contacta amb nosaltres i et facilitarem el codi promocional!

Back To Top

Ús de cookies

Aquesta web utilitza cookies per a proporcionar una millor navegació. Si continua navegant entenem que accepta les cookies i la nostra política de cookies ACEPTAR
Aviso de cookies