skip to Main Content

Promo “Somni d’una nit d’estiu” al Palau

10% de descompte en el Somni d’una nit d’estiu al Palau de la Música
Dijous 7 de novembre a les 20h
Palau de la Música Catalana

Gràcies a la nostra col·laboració amb BCN Clàssics, us informem que com a Amics del Liceu podeu gaudir d’un descompte del 10% en el concert de la famosa obra de Mendelsshon Somni d’una nit d’estiu, basada en el text de Shakesperare. La interpretació anirà a càrrec de l’Escolania de Montserrat i l’Orquestra de Cadaqués, sota la direcció de Jaime Martín. La companyia de teatre Els Pirates en faran la posada en escena.

 El programa es completarà amb el Concert per a violí núm. 2 de Prokófiev, amb
Nemanja Radulović com a solista, i dos responsoris de Narcís Casanoves.

Per adquirir les entrades amb descompte, feu clic aquí. Cal seleccionar les localitats desitjades, clicar el descompte Col·lectiu i escriure el codi promocional que us facilitarem si contacteu amb l’Associació.

Back To Top

Ús de cookies

Aquesta web utilitza cookies per a proporcionar una millor navegació. Si continua navegant entenem que accepta les cookies i la nostra política de cookies ACEPTAR
Aviso de cookies