skip to Main Content

Promoció especial “West Side Story” al Conservatori del Liceu

Diumenge 22 de setembre a les 20h
Auditori del Conservatori del Liceu (com arribar-hi?)
*Descompte del 30% per als Amics del Liceu

Aquest cap de setmana, Mozaika i UNIT: ART Solution presenten una moderna versió operísica del famós musical “West Side Story” de Leonard Bernstein. Com a acte de clausura del Séfer 2019, festival del llibre jueu.

Es tracta d’un espectacle que aconsegueix transgredir generacions i que continua vigent per la seva imponent música i profund missatge. La versió convida a una fusió única de l’òpera, l’art digital i una història d’amor clàssica. Aquesta representació compta amb Juan Piacé com a director artístic i Nazar Yakobenchuk com a director d’orquestra

Com a Amics del Liceu, compteu amb un 30% de descompte per a aquesta representació, més informació i entrades en el següent enllaç: https://www.conservatoriliceu.es/…/west-side-story-represe…/

No us perdeu aquest magnífic espectacle!
*Contacteu amb l’Associació i us facilitarem el codi promocional

Back To Top

Ús de cookies

Aquesta web utilitza cookies per a proporcionar una millor navegació. Si continua navegant entenem que accepta les cookies i la nostra política de cookies ACEPTAR
Aviso de cookies