skip to Main Content
  1. Amics del Liceu es compromet a facturar les comandes un cop rebudes i cobrades.
  2. Els enviaments, en funció del transport i de les duanes, poden patir retards aliens a nosaltres. Amics del Liceu no es fa responsable en aquests casos.
  3. Tots els enviaments han d’incorporar telèfon i adreça del destinatari i telèfon de contacte del remitent.
  4. Els enviaments nacionals s’enviaran a través d’una empresa externa. El temps estimat d’entrega és de 72h des de la rebuda de la comanda. Els enviaments a la ciutat de Barcelona tenen un termini estimat de 48h (dies laborables) amb contacte previ a l’entrega.
  5. Els enviaments a destins europeus es realitzaran per empresa externa. El termini estimat d’entrega és de 4 a 6 dies laborables amb contacte previ d’entrega.
  6. Qualsevol error en l’adreça del destinatari proporcionada és responsabilitat del client i tots els costos derivats aniran a càrrec seu.
  7. Tots els nostres paquets surten des de l’Associació en perfectes condicions. Si el destinatari detecta algun problema en el moment de rebre el paquet, agraïm que ho comuniqui a l’empresa de transport en el moment de rebre el paquet.
  8. Amics del Liceu no és responsable dels paquets retornats per adreces incorrectes, incompletes o canvi de domicili. Tampoc es fa responsable de l’absència del destinatari en el moment de lliurament dels paquets no retirats després de l’avís de recollida.
Back To Top

Ús de cookies

Aquesta web utilitza cookies per a proporcionar una millor navegació. Si continua navegant entenem que accepta les cookies i la nostra política de cookies ACEPTAR
Aviso de cookies