skip to Main Content

Venda preferent Amics del Liceu

Divendres 9 d’octubre a les 10h
*Espectacles disponibles: Don Giovanni, Jordi Savall i De Carmen Amaya a Estrella Morente

Per deferència del Gran Teatre del Liceu, els socis d’Amics del Liceu podem gaudir d’un període de venda preferent per als següents espectacles: Don Giovanni, Jordi Savall i el Don Juan de Gluck i De Carmen Amaya a Estrella Morente. Com ja sabeu enguany la venda d’entrades per a tots els espectacles s’anirà fent de manera esglaonada. A continuació us detallem els sistemes de què disposeu per poder realitzar la compra d’entrades:

Per internet a la pàgina web del teatre http://www.liceubarcelona.cat
Si no heu comprat entrades per internet anteriorment, cal donar-se d’alta a la Zona Personal utilitzant com a usuari la mateixa adreça de correu electrònic on rebeu les informacions de l’Associació. La contrasenya es pot crear de forma automàtica o personalitzar-la. Aquest pas és necessari per poder identificar-se com a soci d’Amics del Liceu en el procés de la compra i recomanem fer-lo amb uns dies d’antelació.

Per telèfon: 902 787 397 – 93 485 99 13 (a partir de les 10h)

Per a qualsevol dubte, podeu contactar amb l’Associació.

Back To Top

Ús de cookies

Aquesta web utilitza cookies per a proporcionar una millor navegació. Si continua navegant entenem que accepta les cookies i la nostra política de cookies ACEPTAR
Aviso de cookies