skip to Main Content

Venda preferent per a la Temporada 2019-2020

Com cada any, per deferència del Gran Teatre del Liceu, els socis podem gaudir d’un període de venda preferent per a la propera temporada. A continuació us detallem les dates i els sistemes de què disposeu per poder realitzar la compra d’entrades.

Amics i abonats: dilluns 3 de juny a les 10.00h

Com fer-ho?

Per internet a la pàgina web del teatre http://www.liceubarcelona.cat
Si no heu comprat entrades per internet anteriorment, cal donar-se d’alta a la Zona Personal utilitzant com a usuari la mateixa adreça de correu electrònic on rebeu les informacions de l’Associació. La contrasenya es pot crear de forma automàtica o personalitzar-la. Aquest pas és necessari per poder identificar-se com a soci d’Amics del Liceu en el procés de la compra i recomanem fer-lo amb uns dies d’antelació.
Horari: a partir de les 10.00h

Personalment a les taquilles del Liceu
Caldrà presentar el carnet anual de soci d’Amics del Liceu per poder fer la compra d’entrades.
Horari: de 10.00h a 20h

Per telèfon: 902 787 397 (a partir de les 10.00h)

Per a qualsevol dubte, podeu contactar amb l’Associació.

Back To Top

Ús de cookies

Aquesta web utilitza cookies per a proporcionar una millor navegació. Si continua navegant entenem que accepta les cookies i la nostra política de cookies ACEPTAR
Aviso de cookies