skip to Main Content

2×1 “Jazz Les noces de Figaro” al Conservatori del Liceu

2×1 al concert de Jazz Noces de Fígaro al Consevatori del Liceu
21 i 22 de febrer a les 20h

Us informem que el Conservatori del Liceu ofereix als Amics del Liceu un 2×1 en la compra d’entrades per al concert Jazz Noces de Fígaro, que ens presenta Mozart d’una manera mai vista, un espectacle sorgit de la ment de Paco Mir, integrant del grup Tricicle i director teatral, on podrem gaudir de tot el talent dels estudiants de cant del Conservatori acompanyats d’un trio de jazz. Els propers dies 21 i 22 de febrer, l’òpera i el jazz s’ajunten en un espectacle únic.

Podeu comprar les vostres entrades al següent enllaç
Consulteu amb l’Associació i us facilitarem el codi promocional

 

 

Back To Top

Ús de cookies

Aquesta web utilitza cookies per a proporcionar una millor navegació. Si continua navegant entenem que accepta les cookies i la nostra política de cookies ACEPTAR
Aviso de cookies