skip to Main Content

Piotr Beczala al Palau de la Música

Us informem que els Amics del Liceu poden gaudir d’un 20% de descompte en el preu de les entrades per al concert que oferirà el tenor Piotr Beczala el proper 2 de febrer a les 20.30h al Palau de la Música Catalana, dins del cicle Palau Grans Veus. Beczala és una de les veus més apreciades del panorama líric actual, i torna al Palau de la Música amb un recital que inclourà napolitanes i cançons de F.Tosti.

Promoció: 20% de descompte per als Amics del Liceu
Data: 2 de febrer a les 20.30h al Palau de la Música Catalana

Podeu adquirir les entrades clicant el següent enllaç, i contacteu amb l’Associació per obtenir el codi promocional. També podeu comprar les entrades a les Taquilles del Palau de la Música identificant-vos amb el carnet d’Amics del Liceu.

Back To Top

Ús de cookies

Aquesta web utilitza cookies per a proporcionar una millor navegació. Si continua navegant entenem que accepta les cookies i la nostra política de cookies ACEPTAR
Aviso de cookies