skip to Main Content

Abonament de temporada de concerts al Conservatori del Liceu

El Conservatori del Liceu presenta la cinquena temporada de concerts al seu Auditori, una programació que combina la solvència de grans músics amb la joventut i el talent dels alumnes que mostren el treball realitzat durant els seus anys de formació al Conservatori.
Enguany, el Conservatori del Liceu ofereix la possibilitat d’adquirir un abonament de temporada a un preu total de 185€ i que ofereix diversos avantatges: 50% de descompte en l’import de les entrades, possibilitat de disposar d’un seient reservat i preferent a tots els concerts, comoditat de no haver de fer reserves prèvies i la possibilitat de cedir l’abonament a una altra persona.
Els concerts d’aquesta temporada 2014-2015 queden integrats en els diferents cicles Liceu Cambra, Liceu Gran Format, Liceu Jove, Liceu Grans Pianistes Liceu Live Jazz.
Més información al web www.conservatoriliceu.es

Back To Top

Ús de cookies

Aquesta web utilitza cookies per a proporcionar una millor navegació. Si continua navegant entenem que accepta les cookies i la nostra política de cookies ACEPTAR
Aviso de cookies