skip to Main Content

Adaptació noves mesures anunciades recentment pel Govern

Després de l’anunci de les noves mesures d’aturada social decretades pel Govern per als propers 15 dies, des d’Amics del Liceu hem adaptar el nostre horari d’atenció presencial, per tal de reduir la mobilitat del nostre equip i evitar desplaçaments en hores puntes.

Així doncs, a partir de dilluns 2 de novembre i fins divendres 13 de novembre (ambdós inclosos) el nostre horari d’atenció presencial serà de 10h a 15h. Completarem aquest horari reduït amb el teletreball.

A més, també amb la finalitat de contribuir a la contenció del COVID-19 i atenent a les instruccions de les autoritats en relació a les mesures de prevenció, des d’Amics del Liceu hem decidit ajornar les activitats presencials previstes per la setmana vinent (visita al Museu de la Música i visita a l’Espai Subirachs), per a les quals tenim previstes noves dates:

· Espai Subirachs – Dimecres 9 de desembre a les 18h
· Museu de la Música – Dijous 10 de desembre a les 10h

*Les persones que ja hagin realitzat el pagament, els serà vàlid per a la nova data que proposem o bé, si no tenen disponibilitat en la data proposada, els retornarem l’import pagat.

Lamentem molt aquesta situació i els inconvenients que pugui ocasionar, i agraïm als nostres socis la comprensió en aquests moments excepcionals.

Malgrat aquest canvis, l’Associació continua activa i us convidem a participar a les nostres activitats online, que podreu veure al nostre web clicant el següent enllaç, subscrivint-vos al nostre newsletter, o seguint-nos a les nostres xarxes socials: facebook, twitter, instagram i canal youtube.

Back To Top

Ús de cookies

Aquesta web utilitza cookies per a proporcionar una millor navegació. Si continua navegant entenem que accepta les cookies i la nostra política de cookies ACEPTAR
Aviso de cookies