skip to Main Content

“La Bohème”, assaig general de la temporada 2020-2021

La Bohème
Dissabte 12 de juny a les 17h
*Activitat exclusiva per a socis d’Amics del Liceu, cal reserva prèvia

Seguint el funcionament d’anteriors temporades, per tal d’assegurar l’assistència a un assaig a tots els socis, l’Associació, d’acord amb el Teatre, ofereix un assaig reservat exclusivament per als membres d’Amics del Liceu. D’aquesta manera, tots els socis podran beneficiar-se d’aquest avantatge. L’assaig d’aquesta temporada serà el de La Bohème que tindrà lloc el dissabte 12 de juny de 2021 a les 17 h. Els socis interessats ja poden fer la seva reserva de plaça.

Tenint en compte les circumstàncies excepcionals que estem vivint des del passat mes de març provocades per la Covid-19, el Gran Teatre del Liceu i els Amics del Liceu farem tot el possible perquè aquesta activitat es pugui realitzar, però en el moment de celebrar l’assaig, caldrà que ens adaptem a la normativa vigent en referència a espectacles culturals. L’Associació els mantindrà informats puntualment sobre aquesta situació.

Per inscriure’s en aquesta activitat, cal posar-se en contacte amb l’Associació: 93 317 73 78 – natalia@amicsliceu.com

Back To Top

Ús de cookies

Aquesta web utilitza cookies per a proporcionar una millor navegació. Si continua navegant entenem que accepta les cookies i la nostra política de cookies ACEPTAR
Aviso de cookies