skip to Main Content

Agraïment del Liceu als voluntaris d’Amics del Liceu

Barcelona | 20-12-2012
Com cada any, amb motiu de les festes de Nadal, el Gran Teatre del Liceu ha volgut agrair els serveis que el grup de voluntaris d’Amics del Liceu vénen prestant, des de fa ja 7 anys, fent les visites guiades del Teatre.
La trobada va començar amb una visita, acompanyats pel cap del Servei d’Infraestructures i Manteniment, senyor Toni García i els seus col·laboradors, que van mostrar als voluntaris el sistema de drenatge d’aigües freàtiques de l’edifici i la nova instal·lació de producció de fred amb turbines de levitació magnètica.
Tot seguit, el grup es va traslladar a la magnífica terrassa que hi ha sobre la Rambla, on varen gaudir d’una copa de cava en companyia de Victòria Pardell, cap del Servei de Màrqueting i Inés Rivière, cap del Servei d’Abonaments i Localitats. El senyors Joan Francesc Marco, director general del Teatre, i Martí Torres, director de Màrqueting i Mecenatge, es van afegir a la trobada dirigint unes paraules d’agraïment al col·lectiu de voluntaris.
En finalitzar, els voluntaris varen rebre com a obsequi unes entrades per a un concert de l’Orquestra del Liceu al Palau de la Música.

Back To Top

Ús de cookies

Aquesta web utilitza cookies per a proporcionar una millor navegació. Si continua navegant entenem que accepta les cookies i la nostra política de cookies ACEPTAR
Aviso de cookies