skip to Main Content

Amics del Liceu al Festival de Peralada

Peralada | 04-08-2012
El Festival de Peralada –a qui volem agrair molt sincerament la seva deferència– dedicà la funció d’estrena del passat 3 d’agost de la nova producció de Don Giovanni –provinent de la Deutsche Oper Berlin– al 25è aniversari d’Amics del Liceu. Amb motiu d’aquesta celebració, durant l’entreacte, la presidenta de l’Associació Cultural Castell de Peralada, Carmen Mateu, i el director del Festival, Oriol Aguilà, varen rebre els socis assistents a la funció, acompanyats per Rosa Samaranch i Albert Garriga, en representació de la Junta d’Amics del Liceu. Ens honoraren, especialment també, les presències del Molt Honorable ex President de la Generalitat de Catalunya, Sr. Jordi Pujol; de l’Honorable Conseller de Cultura, Sr. Ferran Mascarell; de Joan Francesc Marco i de Joan Matabosch, director general i director artístic del Liceu, respectivament.

Back To Top

Ús de cookies

Aquesta web utilitza cookies per a proporcionar una millor navegació. Si continua navegant entenem que accepta les cookies i la nostra política de cookies ACEPTAR
Aviso de cookies