skip to Main Content

Ajornament de les nostres activitats presencials

Amb la finalitat de contribuir a la contenció del COVID-19 i atenent a les instruccions de les autoritats en relació a les mesures de prevenció, des d’Amics del Liceu hem decidit ajornar les nostres properes activitats presencials  (visita al Museu de la Música, visita al Taller d’Oleguer Junyent, visita a la Reial Acadèmia de les Ciències i les Arts, visita a l’exposició de William Klein a La Pedrera, visita als terrats de Santa Maria del Mar i visita a l’exposició de Surrealisme al CaixaFòrum). Més endavant proposarem una nova data per fer aquestes visites. Les persones que ja hagin realitzat el pagament, els serà vàlid per a la nova data que proposem o bé, si no tenen disponibilitat en la data proposada, els retornarem l’import pagat.

A més, també a causa del mateix motiu, hem cancel·lat els viatges operístics que teníem previstos aquesta primavera/estiu, tenint en compte el risc que pot implicar viatjar en aquest moment i també el fet que tots els teatres i festivals que havíem de visitar han suspès temporalment la seva programació degut al COVID-19. L’Associació ja ha contactat amb les persones inscrites a cadascun dels nostres viatges per tal d’efectuar el tràmit de cancel·lació.

Lamentem molt aquesta situació i els inconvenients que pugui ocasionar, i agraïm als nostres socis la comprensió en aquests moments excepcionals.

Malgrat aquest canvis, l’Associació continua activa i us convidem a participar a les nostres activitats online, que podreu veure al nostre web clicant el següent enllaç, subscrivint-vos al nostre newsletter, o seguint-nos a les nostres xarxes socials: facebook, twitter, instagram i canal youtube

Us continuarem atenent als nostres correus electrònics habituals: info@amicsliceu.com i natalia@amicsliceu.com així com també a través del nostre telèfon 93 317 73 78 

Back To Top

Ús de cookies

Aquesta web utilitza cookies per a proporcionar una millor navegació. Si continua navegant entenem que accepta les cookies i la nostra política de cookies ACEPTAR
Aviso de cookies