skip to Main Content

Festival de Peralada Livestream

Del 22 al 31 de juliol
*Activitat online gratuïta

Enguany, el Festival Castell de Peralada presenta l’edició Livestream. Es tracta d’una edició excepcional i adaptada a la situació actual, totalment gratuïta per poder gaudir on-line a través de la pàgina web del Festival i que se celebrarà al recinte del Carme del castell de Peralada entre el 22 i el 31 de juliol de 2020.

Gaudirem d’actuacions de grans figures líriques com la soprano Sondra Radvanovsky o el baríton Carlos Álvarez, així com també d’un magnífic concert de l’Orquestra Simfònica del Liceu capitanejada pel mestre Josep Pons i acompanyada per l’artista plàstic Santi Moix.

Consulteu la programació completa clicant el següent enllaç
Des d’Amics del Liceu, un any més us convidem a gaudir del Festival de Peralada!

 

Back To Top

Ús de cookies

Aquesta web utilitza cookies per a proporcionar una millor navegació. Si continua navegant entenem que accepta les cookies i la nostra política de cookies ACEPTAR
Aviso de cookies