skip to Main Content

Conferència a l’entorn de “Madama Butterfly”

Dimarts 8 de gener a les 19.30h
Sala del Cor del Gran Teatre del Liceu
(entrada per La Rambla, 51-59)
Activitat gratuïta amb reserva prèvia

Comencem l’any amb un dels títols més reconeguts de Giacomo Puccini: Madama Butterfly, que el tenor i divulgador cultural Marc Sala ens aproparà amb tot detall durant la seva conferència a l’entorn d’aquesta joia del verisme italià, de la qual podrem gaudir al Gran Teatre del Liceu durant aquest gener.  També intervindran a la conferència la soprano Núria Vilà i la pianista Viviana Salisi, que interpretaran una ària de l’òpera.

Contacteu amb l’Associació i reserveu plaça per a les activitats proposades natalia@amicsliceu.com o 93 317 73 78

Back To Top

Ús de cookies

Aquesta web utilitza cookies per a proporcionar una millor navegació. Si continua navegant entenem que accepta les cookies i la nostra política de cookies ACEPTAR
Aviso de cookies