skip to Main Content

Descompte a la Schubertíada

Schubertíada
Descompte exclusiu per a Amics del Liceu 

*10% de descompte amb el carnet d’Amics del Liceu (màxim 2 entrades)

Un any més torna la Schubertíada, un festival que té com a objectiu la divulgació de l’obra del compositor Franz Schubert, així com també d’altres autors afins per actitud i època, mitjançant el talent de les noves generacions. Enguany, els concerts se celebraran a diferents ubicacions: Barcelona, Vilabertran, Castelló d’Empuries i Vilajuïga, i comptarà amb cantants com el baríton Mattias Goerne i pianistes com Julius Drake o Javier Perianes entre molts altres.

Consulta tota la programació aquí

Si et soci d’Amics del Liceu, contacta amb l’Associació per tal d’obtenir el codi promocional.

Back To Top

Ús de cookies

Aquesta web utilitza cookies per a proporcionar una millor navegació. Si continua navegant entenem que accepta les cookies i la nostra política de cookies ACEPTAR
Aviso de cookies