skip to Main Content

Descompte al Primavera Life

Primavera Life (Festival Life Victoria)
*15% de descompte amb el carnet d’Amics del Liceu

Aquesta primavera, el Festival Life Victoria torna amb la primera edició del Primavera Life, on podrem gaudir de recitals de cantants com la soprano Christiane Karg i el baríton Julien van Mellarts acompanyats al piano per Simon Lepper, la soprano Sylvia Scwartz i Malcom Martineau al piano i molt més! A més, també podrem gaudir de les masterclass exclusives i entorns de gran interès cultural, com el Recinte Modernista de Sant Pau, el Monestir de Sant Cugat o el Museu de la Música de Barcelona.

Si et soci d’Amics del Liceu, contacta amb l’Associació i t’indicarem com fer-ho per obtenir el descompte.

Back To Top

Ús de cookies

Aquesta web utilitza cookies per a proporcionar una millor navegació. Si continua navegant entenem que accepta les cookies i la nostra política de cookies ACEPTAR
Aviso de cookies