skip to Main Content

Descompte concert d’homenatge a Joan Pons

Per deferència del Gran Teatre del Liceu, els socis d’Amics del Liceu poden beneficiar-se d’un 20% de descompte en l’adquisició d’entrades per al concert d’homenatge a Joan Pons que tindrà lloc el proper dijous 29 de maig a les 20h i que comptarà amb la participació de les grans veus de Daniela Dessì, Fabio Armiliato, Jaume Aragall, Josep Bros, Carlos Álvarez, Simon Orfila, entre molts d’altres.
Per poder obtenir el descompte poden comprar les entrades personalment a la taquilla del Teatre presentant el carnet de soci d’Amics del Liceu o fent la compra per internet, a la web del Liceu www.liceubarcelona.cat. Un cop escollides les localitats, caldrà seleccionar el descompte per a Amics del Liceu i introduir el codi promocional RPAL20.

 

 

Back To Top

Ús de cookies

Aquesta web utilitza cookies per a proporcionar una millor navegació. Si continua navegant entenem que accepta les cookies i la nostra política de cookies ACEPTAR
Aviso de cookies