skip to Main Content

Nomenament de la nova junta directiva

El passat dimecres 14 de maig, l’Associació celebrà l’Assemblea General Ordinària i Extraordinària en la qual foren escollits els deu nous membres de la Junta directiva per a la propera legislatura 2014-18.

Encapçalada per Ramon Bassas, la nova Junta Directiva la componen persones vinculades al Liceu, la cultura i la comunicació i totes elles grans amants de l’òpera i assidus al Liceu. Aquesta la formen:

Ramon Bassas Portús, president
Jaume Graell Massana, vicepresident
Manel Bertran Mariné, tresorer
Mariana Sarrias Bandrés, secretària
Aurora Aguyé Ros, vocal
Carlos Garcés Gómez de Aranda, vocal
Maria Gorgues Capdevila, vocal
Tomàs Llusera Fortuny, vocal
Antoni Torvà Jordan, vocal
Aina Vega Rofes, vocal

Durant la celebració de l’Assemblea General i un cop nomenada la nova Junta, Ramon Bassas feu un repàs als eixos claus d’aquest nou mandat en el qual destacà la voluntat de seguir i augmentar el recolzament el Gran Teatre del Liceu –sobretot en moments crítics com els que està vivint actualment– incrementar el nombre d’associats, donant especial impuls als socis més joves, i estendre les activitats de l’entitat a tot Catalunya. No volgué tancar el seu discurs sense agrair la infatigable tasca dels membres de la Junta sortints i el fidel recolzament dels associats.

Back To Top

Ús de cookies

Aquesta web utilitza cookies per a proporcionar una millor navegació. Si continua navegant entenem que accepta les cookies i la nostra política de cookies ACEPTAR
Aviso de cookies