skip to Main Content

Descompte concerts i abonaments Orquestra Camera Musicae

La nova temporada de l’Orquestra Simfònica Camera Musicae té com a objectiu mostrar les molt variades sonoritats del repertori simfònic. És per aquest motiu que s’han seleccionat obres imprescindibles dels compositors que van marcar un abans i un després en el desenvolupament del llenguatge musical.

Amb la complicitat i el talent d’uns solistes i directors convidats, l’orquestra Simfònica Camera Musicae vol seguir caminant amb l’objectiu de fer que les tardes de diumenge al Palau de la Música siguin experiències úniques i inoblidables per a tots els qui vulguin assistir-hi.

És per aquest motiu que els Amics del Liceu podem gaudir d’un 20% de descompte per als concerts individuals, i a més, també podem gaudir dels següents descomptes amb l’abonament de temporada:

ABONAMENT TOTAL -> -30% dte.
ABONAMENT 6 CONCERTS -> -25% dte.
ABONAMENT 4 CONCERTS -> -20% dte.

Podeu veure la programació completa i comprar abonaments i entrades individuals en el següent enllaç

Contacteu amb l’Associació i us facilitarem la paraula clau per poder comprar entrades per als concerts amb descompte.

Back To Top

Ús de cookies

Aquesta web utilitza cookies per a proporcionar una millor navegació. Si continua navegant entenem que accepta les cookies i la nostra política de cookies ACEPTAR
Aviso de cookies