skip to Main Content

Promoció especial concerts BCN Clàssics

Com a fruit de la col·laboració entre la nostra associació i BCN Clàssics, aquests ens ofereixen una promoció especial en la Nova Temporada 18/19 de concerts que estan preparant al Palau de la Música Catalana. Es tracta d’un descompte en exclusiva del 20% en la compra d’un abonament de 9 concerts, del 18% en la compra d’un Abonament 7 concerts i del 15% en la compra d’un Abonament 4 concerts.

Podeu veure la programació al següent enllaç

Per gaudir de la promoció cal contactar amb l’Associació i us facilitarem el codi promocional. També podeu adquirir el vostre abonament a travès del telèfon 93 342 61 75 o presencialment a les  oficines de BCN Clàssics: C/ Enamorats, 35 bxs, 08013 Barcelona.

Back To Top

Ús de cookies

Aquesta web utilitza cookies per a proporcionar una millor navegació. Si continua navegant entenem que accepta les cookies i la nostra política de cookies ACEPTAR
Aviso de cookies