skip to Main Content

Diàleg amb el tenor Maxim Mironov

Dilluns 17 de desembre a les 18h
A l’antic Conservatori del Liceu (La Rambla, 65, 4t pis)
Activitat gratuïta amb reserva prèvia

El proper dilluns 17, us convidem al col·loqui que el tenor Maxim Moronov oferirà en exclusiva als Amics del Liceu per parlar de la seva carrera professional. En acabar el col·loqui, el tenor, que interpreta el paper de Lindoro a L’Italiana in Algeri durant aquest mes de desembre al Gran Teatre del Liceu, cantarà algunes de les àries de cambra de Rossini incloses en el seu nou CD Questo è Rossini! que és a punt de publicar.

Reserveu plaça per aquesta i altres activitats contactant amb l’Associació natalia@amicsliceu.com o 93 317 73 78

Back To Top

Ús de cookies

Aquesta web utilitza cookies per a proporcionar una millor navegació. Si continua navegant entenem que accepta les cookies i la nostra política de cookies ACEPTAR
Aviso de cookies