skip to Main Content

Diàlegs a l’entorn de l’exposició “Temporada d’òpera 2018-2019”

Dimecres 24 d’octubre a les 19.30h
Dissabte 10 de novembre a les 12h
Sala Parés (c/ Petritxol 5) 

Activitat gratuïta amb reserva prèvia

La Sala Parés i els Amics del Liceu hem preparat un diàleg obert, on els artistes Mañas i Szenczi contrastaran la seva experiència com a artistes plàstics il·lustrant la temporada d’òpera, amb el crític musical Antoni Colomer, que ens podrà donar una visió més operística de les obres dels artistes. Aquest diàleg es dividirà en dues sessions i té com a objectiu explorar els punts en comú que comparteixen l’òpera i la pintura, aprofundint en les obres que es presenten per a l’exposició, que il·lustren la propera temporada operística del Gran Teatre del Liceu. La segona sessió es clourà amb un recital de fragments d’òperes de la temporada.

Contacteu amb l’Associació i reserveu plaça per a les activitats proposades natalia@amicsliceu.com o 93 317 73 78

Back To Top

Ús de cookies

Aquesta web utilitza cookies per a proporcionar una millor navegació. Si continua navegant entenem que accepta les cookies i la nostra política de cookies ACEPTAR
Aviso de cookies