skip to Main Content

Documental Richard Strauss a BTV

En ocasió del 150è aniversari del naixement de Richard Strauss,  informem que el proper dissabte 13 de setembre, a les 21h, Barcelona Televisió (BTV) emetrà un esplèndid documental sobre el compositor enregistrat pel nostre associat Carles Barba. Alguns dels nostres socis ja varen poder gaudir d’aquest documental fa tres anys amb motiu de les representacions de Daphne al Gran Teatre del Liceu. Ara, per commemorar l’aniversari del compositor, és un bon moment per recuperar-lo i conèixer la vida del compositor des d’un altre punt de vista.

Back To Top

Ús de cookies

Aquesta web utilitza cookies per a proporcionar una millor navegació. Si continua navegant entenem que accepta les cookies i la nostra política de cookies ACEPTAR
Aviso de cookies