skip to Main Content

Llibre Temporada d’òpera 2014-2015

El passat dimarts 9 de setembre, Amics del Liceu va presentar a la premsa el nou llibre Temporada d’òpera 2014-2015 que compta amb les il·lustracions de Marcos Palazzi –que ha realitzat prop de 40 originals sobre les òperes incloses dins la temporada– i amb presentacions a càrrec de Carmen Posadas, Josep Font, Cesáreo Rodríguez-Aguilera de Prat i Mauricio Wiesenthal, entre molts d’altres.
Com cada any, des de l’Associació obsequiarem els nostres socis amb un exemplar del llibre.
La setmana vinent farem arribar el targetó de recollida, un cop haguem confirmat els punts de recollida que ofereixin un horari el més ampli possible.

 

Back To Top

Ús de cookies

Aquesta web utilitza cookies per a proporcionar una millor navegació. Si continua navegant entenem que accepta les cookies i la nostra política de cookies ACEPTAR
Aviso de cookies