skip to Main Content

El Liceu dels seixanta

La temporada 1994-1995 l’Associació va organitzar una exposició fotogràfica per mantenir viu el record d’una etapa del Liceu especialment brillant en què començaren la seva carrera les grans veus del país. Aquest llibre és el catàleg d’aquella exposició que recollia l’obra del fotògraf Antoni Ras Rigau que al llarg de molts anys va fixar, amb el seu art i la seva professionalitat, la vida i els espectacles del Teatre.

Títol exhaurit.

Per la consulta d’aquesta publicació, cal posar-se en contacte amb l’Associació: 93 317 73 78 o info@amicsliceu.com

[fresh_one_half]

El Liceu dels seixanta

[/fresh_one_half]

Back To Top

Ús de cookies

Aquesta web utilitza cookies per a proporcionar una millor navegació. Si continua navegant entenem que accepta les cookies i la nostra política de cookies ACEPTAR
Aviso de cookies