skip to Main Content

Estrena del programa ‘This is opera’ a La 2

Diumenge 8 de març a les 23h, La 2 de Televisió Espanyola estrena This is opera, el nou programa conduït per Ramon Gener.
El nou espai –una coproducció de Brutal Media, TVE i Unitel que s’emetrà també a Alemanya, Àustria i Suïssa– constarà de 30 capítols en els quals es farà un recorregut per la història de l’òpera intentant aportar les claus per entendre i gaudir dels títols cabdals d’aquest gènere. Ramon Gener s’endinsarà en les característiques de cada compositor i viatjarà a les ciutats que van servir de base per a compondre les seves òperes.

 

Back To Top

Ús de cookies

Aquesta web utilitza cookies per a proporcionar una millor navegació. Si continua navegant entenem que accepta les cookies i la nostra política de cookies ACEPTAR
Aviso de cookies